Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Zegary kontroli czasu pracy


Proste urządzenia do kontroli czasu pracy znajdują zastosowanie w małych i średnich firmach, które nie są skłonne inwestować poważnych środków finansowych na budowę rozległych systemów komputerowego rozliczania obecności i czasu pracy. 
Zegar Perfect 2005 jest podstawowym urządzeniem należącym do rodziny przyrządów stosowanych do kontroli i rozliczania czasu pracy. Wyposażony jest w zegar kwarcowy, połączony z kalendarzem co daje możliwość realizowania automatycznej zmiany czasu lato / zima oraz automatycznego ustalania miejsca wydruku, powiązania daty z odpowiednią rubryką na karcie. 

Opcjonalnie zegar może być wyposażony w zasilanie podtrzymujące pełną funkcjonalność urządzenia podczas zaniku napięcia zasilania sieciowego. Funkcja ta w połączeniu z doskonale widocznym i czytelnym zegarem wskazówkowym umieszczonym na przednim panelu urządzenia daje wysoki komfort użytkowania zegara. 
Prostota obsługi, łatwość montażu i niski koszt powodują, że wiele krajowych firm z powodzeniem korzysta z tej formy rozliczania obecności i czasu pracy z pracownikami.

Wybrane dane techniczne:

Drukarkaigłowa
Szerokość kart:68 - 106 mm
Wymiary:220 x 280 x 195 mm
Waga:3 kg
Temperatura pracy:0°C +45°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia:maks. 90% (bez kondensacji pary)
Zasilanie:220V AC ±10%
Rezerwa chodu zegara:min. 1 rok

Do opisywanych zegarów czasu pracy oferujemy także specjalne szafki metalowe na karty zegarowe. Opis szafek na karty znajduje się w karcie katalogowej poniżej.

Szersze informacje można uzyskać pobierając kartę informacyjną w formacie *.pdf lub kontaktując się bezpośrednio z firmą TIME-NET sp. z o.o. 
copyright © 2016 | projekt serwisu IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl