Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Cogard - systemy kontroli pracy służb dozoru

Cogard
Cogard
System kontroli pracy wartowników i służb dozoru Cogard zapewnia możliwośc pełnego rozliczania pracownika z wykonanych zadań takich jak obchody obiektu, nocne czuwanie itp. Fakt, że stacyjki punktów kontrolnych są kodowane magnetycznie i nie wymagają zasilania, pozwala w dowolny i wygodny sposób rozmieszczać je na terenie chronionego obiektu. System jest odporny na wszelkiego rodzaju manipulacje i celowe uszkodzenia.
Poniżej podane są wybrane parametry techniczne. 

Wybrane dane techniczne:

Drukarka
Wymiary:85 x 140 x 240 mm.
Ciężar:950 g
Zasilanie:220V AC
Wydruk:na papierze z rolki o znormalizowanej szerokości 58 mm.

Czytnik Cogard
Wymiary:174 x 76 x 33 mm.
Ciężar:290 g
Zasilanie:akumulator wewnętrzny
Obudowa:wodoszczelna, odporna na udary
Stacyjka naścienna punktu kontrolnego
Obudowa:odporna na udary, łatwa w montażu
Kodowanie:magnetyczne trwałe

Urządzenie dostarczane jest w zestawie standardowym zawierającym czytnik, stację bazową z drukarką, zasilacz, moduł do ustawiania daty i czasu, taśmę papierową na której wykonywane są wydruki kontrolne. Istnieje również wersja PC,w której stacja bazowa nie posiada wbudowanej drukarki a zamiast tego wyposażona jest w złącze służące do komunikacji z komputerem klasy PC. Wraz z tą wersją dostarczane jest polskojęzyczne oprogramowanie pozwalające na wygodne odczytywanie i katalogowanie zarejestrowanych przez czytnik odbić punktów kontrolnych. Ponadto oferowane jest urządzenie łączące w sobie zalety obu wyżej opisanych wersji. Jest to opcja DUO, w której skład między innymi elementami wchodzi stacja bazowa z wbudowaną drukarką i złączem do komunikacji z komputerem klasy PC. Poszczególne elementy zestawu dostarczane są również oddzielnie.

Przy zakupie zestawu należy dodatkowo zakupić odpowiednią do potrzeb ilość stacyjek punktów kontrolnych. Ponadto w ofercie znajdują się takie urządzenia dodatkowe jak ładowarka czytnika, futerał umożliwiający przenoszenie czytnika przy pasku i inne.

Szersze informacje można uzyskać pobierając kartę informacyjną w formacie *.pdf lub kontaktując się bezpośrednio z firmą TIME-NET sp. z o.o. 


copyright © 2016 | projekt serwisu IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl