Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Sterowanie oświetleniem - czujniki ruchu i obecności talis II (Grässlin GmbH)

talis MFM 360-6-1
talis PFMR-360-8-1
talis MWF2 200-9-1
talis PS 360-7-1
talis MW 240-16-1
talis MW 180-12-1
Nasza firma od wielu lat jest partnerem niemieckiej firmy Grässlin GmbH, która między innymi jest producentem czujników ruchu i obecności do sterowania oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym.

Wieloletnie doświadczenie producenta oraz wysoka jakość produktów stawiają firmę Grässlin GmbH na znaczącej pozycji wśród dostawców opisywanych rozwiązań.

Szeroka gama produkowanych wyrobów obejmuje zarówno rozwiązania miniaturowe, do małych pomieszczeń, rozwiązania do wbudowania, a także montażu naściennego/sufitowego. Elegancki design czujników talis II powoduje, że doskonale komponują się one w każdym rodzaju wnętrz, a nienachalna stylistyka czyni je niemal niezauważalnymi.

Czujniki ruchu i obecności (zależnie od wybranej wersji) mogą być stosowane zarówno w warunkach wewnętrznych (pomieszczenia biurowe, ciągi komunikacyjne, pomieszczenia socjalne, pomieszczenia magazynowe, zabudowa mieszkaniowa itp.), jak i zewnętrznych (oświetlenie terenów wokół budynków, parkingów itp.)

Na szczególną uwagę zasługują czujniki obecności wyposażone w dodatkowy kanał sterujący, który może zostać wykorzystany do sterowania klimakonwektorowym ogrzewaniem pomieszczeń. W efekcie uzyskujemy możliwość osiągnięcia znacznych oszczędności wynikających z redukcji ogrzewania pomieszczeń, w których nie przebywa personel. Wykrycie obecności ludzi w takich pomieszczeniach, dzięki wykorzystaniu sygnału z dodatkowego wyjścia sterującego, pozwala na szybkie podniesienie temperatury do poziomu zapewniającego komfort pracy.

Zakład Automatyki i Urządzeń Precyzyjnych TIME-NET Sp. z o.o. jest dystrybutorem produktów firmy Grässlin GmbH na rynku polskim. W przypadku powstania pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Pełny opis, dane techniczne oraz zakres oferowanych rozwiązań dostępne są w poniższych materiałach katalogowych:
copyright © 2016 | projekt serwisu IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl