Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Sterowanie oświetleniem - czujniki ruchu i obecności (Grässlin GmbH by Intermatic)

talis MFM 360-6-1
talis PFMR-360-8-1
talis MWF2 200-9-1
talis PS 360-7-1
talis MW 240-16-1
talis MW 180-12-1
Nasza firma od wielu lat jest partnerem niemieckiej firmy Grässlin GmbH by Intermatic, która między innymi jest producentem czujników ruchu i obecności do sterowania oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym.

Wieloletnie doświadczenie producenta oraz wysoka jakość produktów stawiają firmę Grässlin GmbH na znaczącej pozycji wśród dostawców opisywanych rozwiązań.

Szeroka gama produkowanych wyrobów obejmuje zarówno rozwiązania miniaturowe, do małych pomieszczeń, rozwiązania do wbudowania, a także montażu naściennego/sufitowego. Elegancki design czujników talis powoduje, że doskonale komponują się one w każdym rodzaju wnętrz, a nienachalna stylistyka czyni je niemal niezauważalnymi.

Czujniki ruchu i obecności (zależnie od wybranej wersji) mogą być stosowane zarówno w warunkach wewnętrznych (pomieszczenia biurowe, ciągi komunikacyjne, pomieszczenia socjalne, zabudowa mieszkaniowa itp.), jak i zewnętrznych (oświetlenie terenów wokół budynków, parkingów itp.)

Na szczególną uwagę zasługują czujniki obecności wyposażone w dodatkowy kanał sterujący, który może zostać wykorzystany do sterowania klimakonwektorowym ogrzewaniem pomieszczeń. W efekcie uzyskujemy możliwość osiągnięcia znacznych oszczędności wynikających z redukcji ogrzewania pomieszczeń, w których nie przebywa personel. Wykrycie obecności ludzi w takich pomieszczeniach, dzięki wykorzystaniu sygnału z dodatkowego wyjścia sterującego, pozwala na szybkie podniesienie temperatury do poziomu zapewniającego komfort pracy.

Zakład Automatyki i Urządzeń Precyzyjnych TIME-NET Sp. z o.o. jest dystrybutorem produktów firmy Grässlin GmbH na rynku polskim. W przypadku powstania pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Dostępne wykonania:

Czujniki ruchuCzujniki obecności (wewnętrzne)
talis MW 180-12-1 (zewnętrzny)talisPS 360-7-1
talis MW 240-16-1 (zewnętrzny)talisPF 360-8-1
talis MFM 360-6-1 (wewnętrzny)talisPF 360-8-2 z dodatkowym wyjściem sterującym
talis MWF2 200-9-1 (wewnętrzny)talisPFDR 360-8-1
talis MWF3 200-9-1 (wewnętrzny)talis PFMR 360-8-1

talis PFSL 360-8-1

Pełny opis, dane techniczne oraz zakres oferowanych rozwiązań dostępne są w poniższych materiałach katalogowych producenta.
copyright © 2016 | projekt serwisu IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl